Zdravlje
Amerikanac koji ima lijek protiv raka : 'Kemoterapija je medicinska prijevara!'
Proslavljeni američki publicist Edward Griffin pojasnio je zašto službena medicina odbija objaviti otkriće lijeka protiv raka, na kojim mjestima na svijetu nema malignih oboljenja i koliko je cijepljenje opasno.
Američki književnik i publicist Edward Griffin ( 81 ) mislio je da će mu trebati tri tjedna , a trebalo mu je tri godine istraživačkog rada da bi napisao kontroverznu knjigu "Svijet bez raka."
U ovom ostvarenju autor temeljito dokazuje da uzrok raka nisu ni virusi ni zagonetni toksini , već jednostavno nedostatak jedne hranjive tvari - vitamina B17 .
Suprotstavljajući se službenoj farmaceutskoj politici koja, prema njegovim riječima, posljednjih 30 godina vješto sakriva od javnosti pravi lijek protiv raka, Griffin ističe da danas na raku više ljudi zarađuje za život, nego što od njega umire.
Inače, u Americi je zabranjen plasman vitamina B17 na tržište, pojašnjava Griffin na promociji knjige " Svijet bez raka."
Kako pojašnjava, sve je počelo prije 30 godina kada su Richardson i Krebe počeli koristiti ovaj lijek tvrdeći da je rak zapravo avitaminoza, točnije poremećaj u metabolizmu uzrokovan nedostatkom vitamina B17 u prehrani.
Zanimljivo je to kako je Richardson lijek prvo isprobao na svom psu koji se oporavio. Poslije toga je Richardson počeo primjenjivati ovaj lijek u terapiji svojih pacijenata. Prvo ga je isprobao na suprugu njegove glavne sestre , kojem su svi liječnici davali najviše dvije - tri tjedna života . Nakon što je uzimao leatril, on se sasvim oporavio.
Problemi su nastali kada su pacijenti koji su se oporavili počeli širiti priču o lijeku , to nekome nije išlo u prilog.
Riječ je o velikim farmacijskim "kartelima" i administraciji službene medicine, kako ih Griffin naziva. Razlog je naravno u velikoj zaradi od prodaje citostatika. Američka administracija za prehranu i lijekove ( FDA ) nazvala je vitamin B17 običnom prijevarom i zabranila njegovo plasiranje na tržište .
Zabrinjavajuće je to kako je FDA odlučiča ignorirati podatak da se taj prirodni kemoerapijski agens može naći u više od 1 200 biljaka . Prvenstveno u košticama i sjemenkama voća: marelice, marelice / breskve, šljive, višnje, jabuke, ali i u prosu.
Edward Griffin u svojoj knjizi piše i o mjestima na svijetu na kojima nema oboljelih od raka , poput plemena Hunza u Pakistanu. Poznati su po zadivljujućoj dugovječnosti i dobrom zdravlju. Za njih nije neobično da dožive sto godina.
Zanimljivo je da je u tom plemenu novac nepoznat pojam, ali da se zato bogatstvo mjeri brojem stabala marelica koje netko posjeduje. Jezgra marelice smatraju najcjenjenija hranom i jedu ih kao što se u azijskoj kulturi jede riža. Hranu bogatu vitaminom B17 jedu i Eskimi, među kojima, također, nije zabilježen nijedan slučaj malignog oboljenja.
Dok neki od Eskima nisu otišli služiti vojsku u Kanadu i SAD, a nakon promjene način ishrane istog trenutka počeli obolijevaju i umiru od malignih oboljenja.
Edward Griffin poručuje pacijentima koji idu na kemoterapiju da je izbjegnu ako je to moguće. "Liječenje raka je veliki biznis . Na kemoterapijama i citostaticima zarađuju se milijarde dolara. Ne stavljaju svi liječnici novac ispred pacijenata, ali u ljudskoj prirodi je, nažalost , jurnjava za novcem", smatra američki publicist.
Autor: M. M.
Photo: Telegraf
Datum: Četvrtak, 03 Listopad 2013 10:00