Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član DeVeT

Upisao:

DeVeT

OBJAVLJENO:

PROČITANO

887

PUTA

OD 14.01.2018.

Objavljena lista najopasnijih domena

Objavljena lista najopasnijih domena
Stručnjaci sigurnosne kompanije McAfee objavili su izuzetno detaljan izvještaj o potencijalnoj opasnosti koja surferima prijete u slučaju posjeta određenim vršnim (tld – top level domain) domenama. Ono što veseli je činjenica da se Hrvatska, tj. naša domena .hr, našla na izvrsnom 17. mjestu


 
Kao najgore vršne domene, na kojima ćete najčešće pokupiti kakvu računalnu napast, McAfee je istaknuo .hk (Hong Kong), .cn (Kina) te .info. Od svih domena .hk koje je McAfee analizirao, njih 19,2 posto opasno je ili potencijalno opasno po surfere, a što se tiče domena .cn, taj postotak iznosi 11,8 te domena .info 11,7 posto. Hrvatska se smjestila na sjajnom 17. mjestu, a s domena .hr surferima opasnost prijeti u 0,5 posto slučajeva.

Od ostalih vršnih domena, znatna opasnost prijeti s rumunjske .ro, gdje možete nadrapati u 6,8 posto slučajeva, te ruske .ru s koje vam opasnost prijeti u šest posto slučajeva.

Hrvatska se, kao što smo rekli smjestila na 17. mjestu, a po bezopasnosti iznad nas su samo Južna Afrika (.za), Japan (.jp), Grčka (.gr), Portugal (.pt), domene .edu, Malezija (.my), Slovenija (.si), Singapur (.sg), Columbija (.co), Australija (.au), Švedska (.se), Island (.is), Norveška (.no), Irska (.ie), Finska (.fi) te kao najsigurnija vršna domena .gov.

Ovo je druga godina zaredom da McAfee objavljuje svoj izvještaj nazvan 'Mapping the Mal Web', a ovogodišnji je sastavljen na uzorku od 9,9 milijuna web odredišta diljem svijeta.
 
 
 www.tportal.hr

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U OŽUJKU...

OŽUJAK...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    02.03.2025. 08:01h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi. Proslavili smo 17. rođendan magicusa. Danas pogledam broj posjeta, a ono 67. 019.704 milijona. Lijepo zar ne?

    01.03.2025. 07:31h
  • Član iridairida

    i meni je od svih zimskih radosti najdraža topla soba...-:)))

    16.02.2025. 11:06h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav Edin. Kod nas u Varaždinu jučer je padao snijeg, a danas je sunčano vrijeme. Suprotnost koja nas baš i ne veseli. Lp

    15.02.2025. 08:08h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobar dan svim Magicusima. Kod nas pada snijeg, ali je u sobi toplo.

    14.02.2025. 13:34h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi sretno vam Valentinovo!

    14.02.2025. 06:57h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, želim vam lijep i sretan vikend!

    08.02.2025. 08:04h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info