Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član vajran

Upisao:

vajran

OBJAVLJENO:

PROČITANO

687

PUTA

OD 14.01.2018.

KAKO GOVORI BHAIRAVA DEVA

Jedna velika karakteristika Oslobođenosti od Ega jeste da nemaš potrebu da se skrivaš iza tuđih učenja, znanja i imena.
A to je super, jer ti onda ne znače ništa tuđi opisi duhovnosti i slično, već izađeš na čistinu sam za sebe, bez ikakve zaštite spisa, učenja, autoriteta, jel tako?

Možda te prestane zanimat recimo šta je posle smrti, da li postoji bog ili ko zna koja duh. stvarnost..

Onda, recimo, skužiš da si Ti bio prije bilo kojeg boga i da je bog samo anomalija u ljudskoj psihi.

Pa recimo još jedna karakteristika bi mogla biti da zadobijaš samopouzdanje, odrasteš, sazriješ, nemaš lažni identitet, nisi poistovjećen.

Pa recimo oslobođenost ega je oslobođenost i od ličnosti i tzv. Individualnosti.

Al sve ovo se neće desiti sve dok čovjek ne bude ZNAO što je Ego, a ne čuo za tu ideju iz trećih usta i kao papiga ponavljao da je to uzrok njegove duhovne infatilnosti.

Kao što je Satana, Đavo, Demoni i ko zna koja još izmišljotina uzrok zla za nadobudnog hrišćanina, tako je Ego postao uzročnik zla za nadobudne duhovnjake.

Pozdrav

 

 

 

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U OŽUJKU...

OŽUJAK...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član iridairida

    I tebi sretaaaan...-:)))

    08.03.2025. 13:17h
  • Član bglavacbglavac

    Drage žene, sretan vam vaš dan: obavezno ga proslavite i posvetite sebi. Lp

    08.03.2025. 07:45h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    02.03.2025. 08:01h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi. Proslavili smo 17. rođendan magicusa. Danas pogledam broj posjeta, a ono 67. 019.704 milijona. Lijepo zar ne?

    01.03.2025. 07:31h
  • Član iridairida

    i meni je od svih zimskih radosti najdraža topla soba...-:)))

    16.02.2025. 11:06h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav Edin. Kod nas u Varaždinu jučer je padao snijeg, a danas je sunčano vrijeme. Suprotnost koja nas baš i ne veseli. Lp

    15.02.2025. 08:08h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobar dan svim Magicusima. Kod nas pada snijeg, ali je u sobi toplo.

    14.02.2025. 13:34h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info

KAKO GOVORI BHAIRAVA DEVA