Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član wendy.tanja

Upisao:

wendy.tanja

OBJAVLJENO:

PROČITANO

1019

PUTA

OD 14.01.2018.

Za lijepu večer: malo razmišljanja Mome Kapora

Za lijepu večer: malo razmišljanja Mome Kapora

"Čovek se, nažalost, poistovećuje vremenom sa javnom predstavom o sebi i počinje da se ponaša kao bronzani spomenik koji hoda."




"Osim onoga što nosite u glavi i umete rukama, ne posedujete ništa. Nema posedovanja. Igrali smo se neko vreme na zemlji, trudili se da igra bude fer-plej i otišli. Mi koji nemamo ništa, umiremo lakše i bez žaljenja. Zamislite kako je Rokfeleru teško da umre, a kako je to lako piljaru sa Čubure.
To je moja filozofija života."

 


Kada mi se neki pisac hvali kako perfektno govori šest jezika obično mu savetujem da se zaposli na nekoj hotelskoj recepciji. Tamo čeznu za takvima! Ja, lično, imam velikih muka i sa maternjim. Jedva nadjem reči koje su mi potrebne za sva čuda koja nam se dogadjaju.

 



Nikada nemamo dovoljno vremena za one koji nas vole, već samo za one koje mi volimo.

 



Sa životom je kao sa igrom na pozornici: nije važno koliko dugo traje već koliko je dobra! Sasvim je svejedno na kom ćeš mestu prestati da živiš. Prestani gde želiš, samo na sve stavi dobar završetak.


Kada čovek uspe da svakome kaže ono što misli, a da se ovaj pri tome ne uvredi, znači samo jedno; ili ste suviše poštovani da vam se protivureči ili ste toliki diplomata da ubedite sagovornika da misli isto!


Ponekad je provokacija potrebna da bi se iz ravnodušnog sagovornika izmamilo bilo kakvo pravo osećanje - makar ljutnja u kojoj će zaboraviti na svoju pablik-relejšn opnu, da bi ispod javne maske izašao čovek kakvog želiš da vidiš - pravi, nepatvoren! ("Una")

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U OŽUJKU...

OŽUJAK...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član iridairida

    I tebi sretaaaan...-:)))

    08.03.2025. 13:17h
  • Član bglavacbglavac

    Drage žene, sretan vam vaš dan: obavezno ga proslavite i posvetite sebi. Lp

    08.03.2025. 07:45h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    02.03.2025. 08:01h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi. Proslavili smo 17. rođendan magicusa. Danas pogledam broj posjeta, a ono 67. 019.704 milijona. Lijepo zar ne?

    01.03.2025. 07:31h
  • Član iridairida

    i meni je od svih zimskih radosti najdraža topla soba...-:)))

    16.02.2025. 11:06h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav Edin. Kod nas u Varaždinu jučer je padao snijeg, a danas je sunčano vrijeme. Suprotnost koja nas baš i ne veseli. Lp

    15.02.2025. 08:08h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobar dan svim Magicusima. Kod nas pada snijeg, ali je u sobi toplo.

    14.02.2025. 13:34h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info