Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član idudani

Upisao:

idudani

OBJAVLJENO:

PROČITANO

1067

PUTA

OD 14.01.2018.

Mudar čovek u svemu uživa (22. 6.)

Mudar čovek u svemu uživa (22. 6.)
Uskoro će pasti noć, ali zašto se brinuti zbog toga, jer i noć ima svoju lepotu – pojaviće se zvezde.

22.  dan

Jad proizvodi vezanost. Vezujemo se za stvari, ljude, mesta. M smo robovi vezanosti. Zavisni smo od bilo čega, a zavisnost donosi jad jer se život neprekidno menja, on je u stalnom pokretu, nikada nije statičan, čak ni u dva uzastopna trenutka.

Kada posmatrate prelep zalazak sunca, uživajte u njemu, ali nemojte se vezivati za njega – on nije fotografija. Uskoro će da nestane; on već nestaje, dok ga gledate već nestaje. Uskoro će pasti noć, ali zašto se brinuti zbog toga, jer i noć ima svoju lepotu – pojaviće se zvezde. Inače zavisnik je tako tup da će pokušati da se veže za prelep zalazak sunca, on bi želeo da zauvek ostane statičan. Takvi ljudi ne znaju šta traže. Oni će plakati za zalaskom sunca jer ga više nema i u tom plakanju će propustiti pojavljivanje novih zvezda.

Takav ograničen čovek uvek sve propušta. Mudar čovek u svemu uživa. Uživa i po danu i po noći. Uživa leti. Uživa zimi. Uživa u životu i smrti. On nije zavisnik; u nezavisnosti je dobrota.

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U TRAVNJU...

TRAVANJ...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav dragi magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    23.03.2025. 07:35h
  • Član iridairida

    I tebi sretaaaan...-:)))

    08.03.2025. 13:17h
  • Član bglavacbglavac

    Drage žene, sretan vam vaš dan: obavezno ga proslavite i posvetite sebi. Lp

    08.03.2025. 07:45h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    02.03.2025. 08:01h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi. Proslavili smo 17. rođendan magicusa. Danas pogledam broj posjeta, a ono 67. 019.704 milijona. Lijepo zar ne?

    01.03.2025. 07:31h
  • Član iridairida

    i meni je od svih zimskih radosti najdraža topla soba...-:)))

    16.02.2025. 11:06h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav Edin. Kod nas u Varaždinu jučer je padao snijeg, a danas je sunčano vrijeme. Suprotnost koja nas baš i ne veseli. Lp

    15.02.2025. 08:08h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info

To je zaista kompliment (21. 6.) Imamo krila (23. 6.)