Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član Miha

Upisao:

Miha

OBJAVLJENO:

PROČITANO

1009

PUTA

Kad dan počne smijehom :-):-) Krule zakon si!

Kad dan počne smijehom :-):-) Krule zakon si!
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Vi vodstvo iz Kauflandare... da vam jebem onog menadžera u dupe rosno koji se tog vašeg ključnog dana sjetio "Ajmo promijeniti vage na odjelu voća i povrća"... i vi ga idioti poslušali.Eto jebo vam taj vaš pametni menadžer mater i oca. Sad imate vage na kojima se na displeju nudi izbor "Voće" ili "Povrće". Pa dođu penzioneri, kojih je 40% u vašim trgovinama, stavi na vagu jebeno grožđe... pa onda ravno minutu razmišlja jel grožđe spada pod voće il povrće. Da ne velim za one koji stave na vagu dinju... takvi Očenaš udaraju i čekaju procijep u plafonu vaše trgovine nebil im se Mojsije osobno ukazao i uputio ih na što da kliknu i prepolovio im dinju na pola. Jebem vam sve u rodu, strunem skupa s vašim jabukama u kesi ne bi li se dočepao vage nakon horde ovih kviskotekaša što ne razlikuju šljivu od mrkve svevamjebem! Deda uzo mrkvu, klika po displeju, čeka da mu se zec ukaže... otišao u rubriku "Voće"... iznerviran ko tinejdžer koji ne može drkat, upućujem ga "Ne deda voće, mrkva je povrće!"... eto jebli vam deda i ja oca, ovaj slabo vidi pa opet udara "Voće". Baba uzela mango. Krvtijebem bolje da je uzela torpedo iz njemačke podmornice nego mango, brže bi ga našla na vašoj vagi... ja ostario ko Manoloć dok je ova sve isklikala. Ošla baba na mandarine... reko gospođo, pa jel mandarina izgleda ko mango jebem vam centralni komitet i vama i meni što sam iza vas ostario. Ne jebe baba pet 9, ode na tikvice... mene moždani otreso. Eto drugog nosi kivi. Na faci mu vidim da ne razlikuje radijator od paradajza. Kad sam ga vidio da nosi kivi, ja šator kraj vage diga. Reko dok ovaj dokuči gdje kivi spada, 9 dana će proći... inflacija će pojest pikovu kuvanu šunku na odjelu suhomesnatog. Iza njega eto drugog, nosi ananas a na faci mu vidim da je odrasta na šljivama... reko ovaj o ananasu zna ka ja o Dalaj Lami... tu bacim onu kesu s jabukama... reko jebo ja sam sebe kad se jabuka zaželjeh... odustanem od voća a bogami i povrća... i kupim antenu za TV.

Pa id u pičku maternu i sve...

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U OŽUJKU...

OŽUJAK...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član iridairida

    I tebi sretaaaan...-:)))

    08.03.2025. 13:17h
  • Član bglavacbglavac

    Drage žene, sretan vam vaš dan: obavezno ga proslavite i posvetite sebi. Lp

    08.03.2025. 07:45h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    02.03.2025. 08:01h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi. Proslavili smo 17. rođendan magicusa. Danas pogledam broj posjeta, a ono 67. 019.704 milijona. Lijepo zar ne?

    01.03.2025. 07:31h
  • Član iridairida

    i meni je od svih zimskih radosti najdraža topla soba...-:)))

    16.02.2025. 11:06h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav Edin. Kod nas u Varaždinu jučer je padao snijeg, a danas je sunčano vrijeme. Suprotnost koja nas baš i ne veseli. Lp

    15.02.2025. 08:08h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobar dan svim Magicusima. Kod nas pada snijeg, ali je u sobi toplo.

    14.02.2025. 13:34h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info