Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član verica

Upisao:

verica

OBJAVLJENO:

PROČITANO

1312

PUTA

OD 14.01.2018.

TUMAČENJE SNOVA

TUMAČENJE SNOVA

Htjela bih dobiti tumacenje sljedeceg sna:
Sanjala sam svoju baku koja je umrla prije 2 god.. U snu sam je jako grlila i plakala sto vise nije sa nama,jako sam potresena bila.Ona kao da je u tom trenutku dok sam je grlila bila ziva a u sledecem sam shvatila da je nema vise,plakala sam i gledala u njenu veliku sliku..
To je jedan dio sna a drugi je vezan za mog momka,kao ja i on plesemo neki akrobatski ples,on me podize kao pravi akrobata a i njegov brat je bio tu.Bas je virtuozna igra bila nimalo jednostavna.
Imam 30god,u horoskopu sam vodolija-vaga,radima kao racunovodja i zivim sa roditeljima.
Unaprijed,hvala..
Pozdrav!

 

Naoko nepovezane teme često se utrpaju u jedan te isti san, pa tako i u ovom tvom snu suze i žalost posve nesmetano prelaze u veseli, živi, akrobatski ples.

 

Prvi dio sna govori o odvajanju od obitelji, koje je tebi preteško i prebolno, no i u drugom dijelu sna se provlači ta nota. Čini se pomalo kao nemogućnost da se izgradi prava i stvarna privatnost. Igra je bravurozna i virtuozna, ali tu je i njegov brat.!? Šta to otežava vašu vezu?

San je nepotpuno zapamćen, pa je teško dati suvislije tumačenje, ali čini se da obje obitelji i vaša i mladićeva budno paze na vas dvoje i ako da vam otežavaju svojim miješanjem. Možda je to miješanje suptilno i prikriveno, ali je jasno naznačeno u snu…

 

Irida

 

 

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U OŽUJKU...

OŽUJAK...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    02.03.2025. 08:01h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi. Proslavili smo 17. rođendan magicusa. Danas pogledam broj posjeta, a ono 67. 019.704 milijona. Lijepo zar ne?

    01.03.2025. 07:31h
  • Član iridairida

    i meni je od svih zimskih radosti najdraža topla soba...-:)))

    16.02.2025. 11:06h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav Edin. Kod nas u Varaždinu jučer je padao snijeg, a danas je sunčano vrijeme. Suprotnost koja nas baš i ne veseli. Lp

    15.02.2025. 08:08h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobar dan svim Magicusima. Kod nas pada snijeg, ali je u sobi toplo.

    14.02.2025. 13:34h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi sretno vam Valentinovo!

    14.02.2025. 06:57h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, želim vam lijep i sretan vikend!

    08.02.2025. 08:04h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info

sanovnik TIMACENJE SNA