Danas ne bi želio govoriti o zdravoj pameti koja nam je poznata, koju imamo. Ne bi htio govoriti ni o onoj koju poznajemo a nije nam pala. Htio bi se osvrnuti na onu nepoznatu. Onu koju nemamo i koja je nepoznata. Gore postoji još mnogo zdrave pameti koja nam još na glavu pala nije. Mislim da svi mi želimo saznati što ima a da mi ne znamo. To je znanje a znanje se plaća. To da se znanje plaća, navještenje je.
Kao što je svima poznato iz raznih priča i knjiga, postoji sedam neba, sedam gora i sedam razina zdrave pameti. Zašto sedam? Zato što nije ni šest a ni osam. A ni dva. Sedam je. Iz istog razloga trava niče iz zemlje a ne iz oblaka. Unutar svakog broja postoji beskonačan niz brojeva tako da zasigurno nećemo na drugo nebo dok ne izbrojimo beskonačno u prvom broju.
To je prvo što sada znamo a nismo znali. Upravo smo saznali da zdrave pameti ima sedam puta beskonačno i to je važan podatak. Isto je tako važan podatak da je proporcionalno broju duša, vrlo mali broj duša prebrojao prvu beskonačnost i prešao na drugu razinu zdrave pameti. Na drugo nebo a ne na sedmo. Na drugo brojanje. Kako brojati beskonačno, to je glavno pitanje kojim ćemo se danas pozabaviti.
Postoji stroj za brojanje beskonačnosti u broju. Ali prije toga, samo par riječi o nebu. O prvom nebu. A ne o sedmom. Prvo nebo, ono ustvari nije nebo. Znanje je. Znanje do neba. Prvog. O drugom nebu ćemo drugi put. O sedmom, nikada. A sada, nekoliko riječi o stroju. Ali, jer uvijek postoji ali... prije toga uplatite avans za stroj od 50 000 eura, kako je i dogovoreno.
Stroj za brojanje beskonačnosti u broju je u cijelosti patentiran. Korist patentiranja stroja nije samo patentiranje već namjera da stroj održi privatnim.