Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član jaky

Upisao:

jaky

OBJAVLJENO:

PROČITANO

832

PUTA

OD 14.01.2018.

V.TAROT ODGOVOR ZA MONOPOLI

Što se tiče vraćanja supruga na stari posao mislim dase to neće dogoditi i neka ne  bude brzoplet jer se pojavljuje dvoličnost, lažnost, ogovaranje, i prepreka te prepredena mlađa osoba koja i ako nije kolega ,sigurno je neka loša.

Bit će zbog toga dosta napregnut i raspravljat ćete u obitelji o tome, moguć je i kraći rastanak i putovanje zbog tog posla.

Svakako se neće moći odlučiti, a bit će i prepreka od strane okoline te podmetanja i  mislim da ipak neće uzeti sudbinu u svoje ruke i promijeniti posao jer nema novog početka.

Situacija je zasad potpuno nepredvidiva iako on ima neke pozitivne osjećaje u vezi starog posla, ali se boji i neće moći pobijediti taj strah, misli da bi to bio pogrešan korak.

Moguće je da bi i na tom starom poslu za godinu- dvije imao problema s plaćom, a kasnije i s penzijom.

Pozdrav vama!

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U VELJAČI...

VELJAČA...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član iridairida

    i meni je od svih zimskih radosti najdraža topla soba...-:)))

    16.02.2025. 11:06h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav Edin. Kod nas u Varaždinu jučer je padao snijeg, a danas je sunčano vrijeme. Suprotnost koja nas baš i ne veseli. Lp

    15.02.2025. 08:08h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobar dan svim Magicusima. Kod nas pada snijeg, ali je u sobi toplo.

    14.02.2025. 13:34h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi sretno vam Valentinovo!

    14.02.2025. 06:57h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, želim vam lijep i sretan vikend!

    08.02.2025. 08:04h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi! Ovu subotu bilo bi lijepo i dobro da provedemo u prirodi, a ne u šopingu. Lp

    25.01.2025. 06:30h
  • Član iridairida

    dobro jutro magicusi, opet nam je malo došla zima, kod mene padaju krpe snijega...:-)

    10.01.2025. 08:44h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info