Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član iris

Upisao:

iris

OBJAVLJENO:

PROČITANO

688

PUTA

OD 14.01.2018.

"Čarobne" gljive gode oboljelima od raka

''Mi radimo s pacijentima koji često ne reagiraju na konvencionalne tretmane.

MANJE ANKSIOZNOSTI

"Čarobne" gljive gode oboljelima od raka

Kontroverzno američko istraživanje pokazalo je da samo jedna kura liječenja psilocibinom, poboljšava raspoloženje i smanjuje anksioznost kod pacijenata s uznapredovalim rakom.

Spomenuti psilocibin je aktivni sastojak "čarobnih" gljiva, a djeluje na um tako da intenzivira boje i vizualne halucinacije. Riječ je o ilegalnoj tvari zabranjenoj u Velikoj Britaniji.

''Mi radimo s pacijentima koji često ne reagiraju na konvencionalne tretmane. No, dobra je vijest da bolesnici dobro reagiraju na tretmane psilocibinom. Ovaj halucinogen smanjuje njihovu tjeskobu. Naša studija pokazuje da upotreba psilocibina može biti sigurna, ako se koristi u kontroliranim uvjetima'', izjavio je profesor Charles Grob s instituta LA BioMed iz Los Angelesa.

U pilot istraživanju je sudjelovalo 12 volontera s uznapredovalim stadijem raka. Svi su ispitanici patili i od teške anksioznosti. I dok je jedna skupina sudionika dobivala umjerenu dozu psilocibina od 0,2 miligrama po kilogramu tjelesne težine, druga je grupa primala neaktivnu placebo terapiju.

Rezultati su jasno pokazali da su se simptomi teške anksioznosti značajno smanjili kod pacijenata koji su primali psilocibin - aktivni sastojak ''čarobnih" gljiva. (Ordinacija.hr)

www.glasistre.hr

 

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U OŽUJKU...

OŽUJAK...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav dragi magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    23.03.2025. 07:35h
  • Član iridairida

    I tebi sretaaaan...-:)))

    08.03.2025. 13:17h
  • Član bglavacbglavac

    Drage žene, sretan vam vaš dan: obavezno ga proslavite i posvetite sebi. Lp

    08.03.2025. 07:45h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    02.03.2025. 08:01h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi. Proslavili smo 17. rođendan magicusa. Danas pogledam broj posjeta, a ono 67. 019.704 milijona. Lijepo zar ne?

    01.03.2025. 07:31h
  • Član iridairida

    i meni je od svih zimskih radosti najdraža topla soba...-:)))

    16.02.2025. 11:06h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav Edin. Kod nas u Varaždinu jučer je padao snijeg, a danas je sunčano vrijeme. Suprotnost koja nas baš i ne veseli. Lp

    15.02.2025. 08:08h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info