Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član JosipJankovic

Upisao:

JosipJankovic

OBJAVLJENO:

PROČITANO

969

PUTA

OD 14.01.2018.

Kako štovati Gospoda?

Kako štovati Gospoda?

Kako štovati Gospoda?

Znamo da ako Svami nešto kaže, to mora da je istina i ako smo iskreni trebali bismo činiti ono što će nas dovesti do oslobođenja. Mi želimo potpuno i konačno oslobođenje od rođenja i ponovnog rađanja, a isto tako i od tuge i zadovoljstva. Želimo biti oslobođeni od svih promjenjivih osjećaja i stanja koja obuzimaju ljudsko biće. Svakoga bismo dana trebali nastojati, do naših krajnjih mogućnosti, kako bismo u ovom životu ostvarili oslobođenje.

Mudraci kažu da je vrlo jednostavno doseći Gospoda, a isto tako i vrlo jednostavno. Gospoda se štuje ostvarenjem samoga sebe. Ako poštujemo Svamija, ako ga štujemo i ako smo Mu predani, ta se predanost na najbolji način izražava tako da se postigne oslobođenje. To je način na koji treba štovati Gospoda, a ne samo pjevanjem poklonstvenih pjesama (bhajana), klanjanjem pred Njegovom slikom, dodirivanjem Njegovih stopala. Pravo štovanje Gospoda je putem ostvarenja samoga sebe. On će se pobrinuto da to postignemo ako slijedimo Njegova učenja.

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U VELJAČI...

VELJAČA...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član iridairida

    i meni je od svih zimskih radosti najdraža topla soba...-:)))

    16.02.2025. 11:06h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav Edin. Kod nas u Varaždinu jučer je padao snijeg, a danas je sunčano vrijeme. Suprotnost koja nas baš i ne veseli. Lp

    15.02.2025. 08:08h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobar dan svim Magicusima. Kod nas pada snijeg, ali je u sobi toplo.

    14.02.2025. 13:34h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi sretno vam Valentinovo!

    14.02.2025. 06:57h
  • Član bglavacbglavac

    Dragi magicusi, želim vam lijep i sretan vikend!

    08.02.2025. 08:04h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi! Ovu subotu bilo bi lijepo i dobro da provedemo u prirodi, a ne u šopingu. Lp

    25.01.2025. 06:30h
  • Član iridairida

    dobro jutro magicusi, opet nam je malo došla zima, kod mene padaju krpe snijega...:-)

    10.01.2025. 08:44h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info

Postignite prosvjetljenje Oslobođenje (mokša)