Odigraj "Tarot DA/NE"

Kalendar događanja

Član Runoval

Upisao:

Runoval

OBJAVLJENO:

PROČITANO

679

PUTA

OD 14.01.2018.

Naručite esenciju (2)

Kako do svoje esencije ? Za blagdane kao poklon članovima Magicusa izrađivala sam esencije onom tko je poslao fotografiju na moju e-mail adresu. Esencije se nalaze u virtualnoj galeriji članova Magicusa. No, da bi esencije zaživjele kao eksponat u vašim prostorima, ili nekom galerijskom izložbenom prostoru potrebno je izraditi grafike na papiru. I tada postaju autorske grafike s potpisom autora.


   I dalje ću izradivati  esenciju članovima Magicusa u određenim vremenskim periodima kao poklon.
 Esencija će biti objavljena u galeriji esencija
Magicusa.

   No grafiku koju bi željeli dobiti poštom potrebno je naručiti posebno. Ona izlazi iz virtualnog svijeta i potrebna joj je "materijalizacija" u određenoj grafičkoj tehnici da bi stigla k vama u vaše prostore.



  Cijena izrade

grafika esencije iznosi 150 kn za  nečlanove Magicusa.

  

Cijena izrade

grafike esencije za članove Magicusa iznosi 120 kuna.

  

Ukoliko netko naruči dvije ili više grafika
esencija cijena iznosi 100 kuna po grafici za članove .


   U sve navedene cijene ulazi slanje grafike
putem pošte do željene adrese u RH. Te zaštitni
tuljac za naručenu grafiku esencije.

  

    Plaćanje je moguće izvršiti pouzećem, pri
preuzimanju pošiljke .ili uplatom na račun Udruge Magicus nakon čega će grafika biti poslana na odredište.

 

Pregled najnovijih komentara Osobne stranice svih članova kluba
MAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinu

DUHOVNOST U OŽUJKU...

OŽUJAK...

ASTROLOGIJA, NUMEROLOGIJA I OSTALO

BRZI CHAT

  • Član iridairida

    I tebi sretaaaan...-:)))

    08.03.2025. 13:17h
  • Član bglavacbglavac

    Drage žene, sretan vam vaš dan: obavezno ga proslavite i posvetite sebi. Lp

    08.03.2025. 07:45h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro magicusi. Sretnu nedjelju vam želim. Lp

    02.03.2025. 08:01h
  • Član bglavacbglavac

    Dobro jutro dragi magicusi. Proslavili smo 17. rođendan magicusa. Danas pogledam broj posjeta, a ono 67. 019.704 milijona. Lijepo zar ne?

    01.03.2025. 07:31h
  • Član iridairida

    i meni je od svih zimskih radosti najdraža topla soba...-:)))

    16.02.2025. 11:06h
  • Član bglavacbglavac

    Pozdrav Edin. Kod nas u Varaždinu jučer je padao snijeg, a danas je sunčano vrijeme. Suprotnost koja nas baš i ne veseli. Lp

    15.02.2025. 08:08h
  • Član edin.kecanovicedin.kecanovic

    Dobar dan svim Magicusima. Kod nas pada snijeg, ali je u sobi toplo.

    14.02.2025. 13:34h
Cijeli Chat

TAROT I OSTALE METODE

MAGIJA

MAGAZIN

Magicusov besplatni S O S tel. 'SLUŠAMO VAS' za osobe treće dobiMAGIFON - temeljit uvid u Vašu sudbinuPitajte Tarot, besplatni odgovori DA/NEPitaj I ChingAnđeliProricanje runamaSudbinske karte, ciganiceOstvarenje željaLenormand karteLjubavne poruke

OGLASI

Harša knjigeDamanhurSpirit of TaraIndigo svijetPranic HealingSharkUdruga magicusUdruga leptirićiInfo izlog

Jeste li propustili aktivacijsku e-mail poruku?

Javite nam se na info@magicus.info

Naručite esenciju za sebe, sebi drage osobe ili svoje ljubimce... Kako će grafički list izrađene esencije izgledati ?